Izšla je kronika Aerokluba Bela krajina 2018

Izšla je kronika Aerokluba Bela krajina za leto 2018 izpod peresa Juša Mihelčiča. Tako bi se reklo včasih, zdaj pa je to z računalnikom »mala malca«. Kronika je zapis vseh dogodkov, ki so se zgodili v letu 2018 in so povezani z vzletiščem in o letenju nasploh.
Pohvalno je to, da je opisano tudi več letalskih dogodkov. Dobro, tudi delovne akcije so zabeležene in prireditve, ki so se odvile na letališču. Brez tega ne bi šlo, saj smo morali nekako zaslužiti za vzdrževanje. Največja vrednost pa so letališki dnevniki iz katerih je razvidno kdo in kdaj je na letališču bil in kaj je počenjal.
Mnogo tega je zabeleženo zahvaljujoč tehniki, saj vsak premore zelo zmogljiv telefon, ki omogoča, da je vsak dogodek sproti zabeležen. Le tako naprej.