8. 9. 2018 PIKNIK DD Metlika

V petek smo pripravili prireditveni prostor za Piknik DDM. Ponoči je sicer obilno deževalo, podnevi pa je vreme zdržalo.

Organizirana so bila tudi športna tekmovanja v kegljanju s kroglo na vrvici, balinanje na travi, slepo zadevanje tarče in izbijanje koze. Prvi trije iz posamezne športne panoge so dobili priložnostna darila in diplome.

Tudi jedlo in pilo se je. Najprej je bil postrežen golaž, potem pa so si privoščili še specialitete na žaru in kotlovino. Članice so napekle tudi domače pecivo in pogače. Ni manjkalo niti grozdja, sadja in fig. Tudi plesali so po glasbi Mihe Veseliča, ki je vsestranski muzikant.

Udeleženci piknika pa so z zanimanjem opazovali domače letalce, ki so leteli. Piknik je več kot uspel.