V Prilozju med corono in po njej

Za nami so trije meseci, ko se je marsikaj zgodilo. Najprej je udaril corona virus in sledile so razne prepovedi. To smo nekako le prenašali. Potem so nam divji prašiči razrili zahodni del poletne steze. S tem problemom so se spopadli, Sandi, Matjaž, Jože, Riko, Mirko in Aleš, občasno pa je prišel še Sašo in Franci. Valjar je usposobil Stane.

Potrebno je bilo tudi večkrat kositi travo, saj je nestabilno vreme vplivalo na hitrejšo rast. Naša mehanizacija ne prenese večje trave, zato je košnja bolj pogosta. Na pomlad pa moramo vzletno pisto tudi večkrat valjati, da postane gladka brez grbin.

Ko je bilo dovoljeno prehajanje med občinami sta Mirko in Aleš prepleskala kontrolni stolp in obnovila napise. Gospa Katarina Ogulinova pa je uredila teraso pred učilnico.

Zgodil pa se je tudi neljubi dogodek. Sandi in Matjaž sta odpeljala opremo učilnice češ, da so to osebni predmeti. Taki smo pač ljudje. Do sedaj se ni zgodilo, da bi kdo kaj odpeljal, ko je enkrat to bilo na letališču.